Zeray Güneşi

Kocaeli’nin en nadide semtlerinde hayata değer katan ZERAY A.Ş. yeniden Başiskele’nin kalbinde değerli bir yer açıyor.Zeray Güneşinde alt katlar bahçe dubleks , 1 ve 2. Katlar normal daire ve üst katlarda çatı dubleks şeklinde olup ; 1+1 , 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yanında havuz, tenis kortu,basket sahası, voleybol sahası,kafeterya, şelaleler, göletler, kamelyalar, çocuk parkı, sosyal tesis, fitness, barbekü gibi daha birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Binaların altı kapalı otopark olup, otopark katından dairelere asansör ile ulaşım rahatlığı sunulmuştur.Zeray Güneşinde doğayla başbaşa kaldığınızda; teknolojinin doğanın bir parçası haline geldiği, sadece size ait bir dünyada tüm beklentlerinizin karşılandığı, hayalinizdeki bu masalsı dünya ZERAY A.Ş. ‘nin dokunuşuyla gerçek oluyor.

Zeray Güneşiyle doğa modern bir hayata kucak açıyor.Modern ve fonksiyonel yaşam alanları , her m²ye maksimum konfor katıyor.Klasik mimarisiyle gözleri kamaştıran ZERAY GÜNEŞİ nde sizleri de yer almaya davet ediyoruz.


Forum Anatolia