Forum Anatolia

Türkiye ekonomisinin nabzını tutan Kocaeli çok yakında Kartepe’de yepyeni bir değere kavuşacak. Sapanca yolu caddesinde yükselecek olan proje; tüm ihtiyaçlarınızı modern ve akılcı bir donanımla karşılayacak. Konut ve işyerlerine bakışı değiştirecek olan Forum Anotalia, Zeray İnşaat imzasıyla 56.500 metrekarelik alan üzerine kurulacaktır. Bu eşsiz yatırımın her detayı son teknolojik sistemlerle donatılmış olup, profesyonel hayatla birleştirecektir. Forum Anatolia Kocaeli’nin ve Türkiye’nin yakın gelecekteki en nitelikli karma projelerindendir.

Kocaeli’nin silüetini oluşturan Zeray İnşaat güçlü mimari kimliği ile yaşanabilir ve standartları yüksek yaşam alanları sunuyor. Zeray İnşaat Kocaeli’nin yaşam tarzını yönlendiren ve hayata değer ve güven katan projeler üretme arzusuyla yola çıkılan Forum Anatolia projesinde açık kapalı yüzme havuzları, bir çok spor etkinliklerinin yapılabileceği spor alanları, fitness merkezi, hamam sauna buhar odası, dinlenme alanları ve amfi tiyatrı, yürüyüş parkurları, kapalı otoparklar asansör ve bunlar gibi bir çok konforu bir arada sunuyor. Forum Anatolia’da farklı ihtiyaçlara yönelik farklı daire tipleri bulunmaktadır. Toplamda 27 bloktan oluşan projede 563 daire ve 101 iş yeri vardır. Potansiyel farklı ihtiyaçlar düşünülerek tasarlamış olduğumuz projemizde bir çok daire; kat bahçeli daireler ile, Hava alanlarına yakınlığıyla dikkat çeken Forum Anatolia, Sabiha Gökçen Havaalanına 30 dakika, Cengiz Topel Havaalanına 3 dakika mesafededir. Ayrıca dünyaca ünlü Kartepe kayak merkezine 10 dakika, 5 yıldızlı Hilton Otelin yanı başında ve şehir merkezine 5 dakika mesafededir.

Lüks markaların bulunduğu alış veriş caddelerinde güne keyifli başlayıp, giyimden aksesuara, takıdan dekorasyona tarzınızı yansıtacak seçkin ürünleri gerçek prestiji ve ayrıcalığı hissettiriyor. Dünya mutfağından çeşitli lezzetleri tadabileceğiniz restaurantlar ve kafeler sosyal yaşamınıza renk katıyor. Projenin tüm cephelerini kaplayan canlı, dinamik alış veriş caddelerinde her türlü ihtiyacınızı karşılayıp günün her saatini sevdiklerinizle değerli dakikalar geçirirken zamanın durmasını isteyeceksiniz.


Forum Anatolia